امیر امامی یکشنبه 22 شهریور 1394 10:45 ب.ظ نظرات ()
دکتر وحید یامین پور در صفحه اینستاگرام خود پس از بیانات امروز رهبر معظم انقلاب نوشت: لحن رهبری هربار صریح تر و انقلابی تر از پیش می شود؛ آیا غربگرایان و وطن فروشان به خود می آیند؟

امام خامنه‌ای:

بعد از مذاكرات، در رژیم صهیونیستی گفتند تا ۲۵ سال از دغدغه ایران آسوده‌ایم/ اولا شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید/ انشاالله تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهدداشت...‌

مسئولان، جوانان انقلابی را گرامی بدارند/ برخی گویندگان و نویسندگان، جوانان حزب‌ اللهی و انقلابی را به اسم افراطی و امثال آن نكوبند/ روحیه انقلابی‌ گریست كه كشور را حفظ میكند و در خطر به داد كشور می‌رسد.

بیانات امروز رهبر معظم بغض کهنه ی شده ما در چند ماه سکوت بود. خطاب به کینه توزانی که منتقدان را در کنار اسرائیل قرار دادند و خطاب به عقده گشایی های "راس اکبر فتنه" که با رمز "افراطی" دغدغه مندان اصیل را مورد حمله قرار داد و هشدار به رسانه ها و روزنامه های مواجب بگیر که چند ماه است به فحاشی و هتک حرمت مشغولند...

و تنبیه ساده لوحانی که لبخندهای دیپلماتیک را باور می کنند و از ترس زبان به کام می گیرند ... جمله رهبر معظم را تکرار کنید: "روحیه انقلابی گری است که کشور را حفظ می کند"